Niektórzy turyści odrzucają klimatyzowane hotele i wygodne autobusy. Dla nich życie jest przygodą i stawiają się w okolicznościach, które mogą być niebezpieczne dla ich zdrowia. Podróżują przez pustynne równiny. Rozbijają obozy w wysokich górach. (Mówią, że swędzenie to nie swędzenie).
·